Jdi na obsah Jdi na menu
 


První den

ObrazekNa zájezd do Slovinska jsem jela s částí Slováckého krúžku na pozvání souboru Dúbrava. Vyjeli jsme v pátek 27. července 2007 ráno. Cesta trvala asi 7,5 hodiny. Byl to pro mě docela zážitek sedět v patrovém autobusu úplnObrazekě na prvním sedadle. Přes Slovensko a Rakousko jsme dorazili do Slovinska. Bydleli jsme v rodinách ve vesničce Bratonci, která čítá 720 obyvatel. Vystupovali jsme ve vedlejší vesnici Beltinci na 37. mezinárodním festivalu.V pátek jsme vystupovali ve 40 minutovém pořadu společně se souborem z Lotyšska. My jsme předvedli skočné a pásmo korytných a strání.

ObrazekDruhý den ráno (v sobotu) jsme si sbalili potřebné věci na celý den, oblékli se do manek a vyrazili opět vystupovat. Tentokrát nás čekala Obrazek3 vystoupení na třech různých místech. První bylo v obchodním domě Interspar (nedivte se). Po obědě jsme vystupovali v lázeňském městě Moravske Toplice u takového malého "aquaparku". Po tomto vystoupení jsme celé odpoledne strávili čvachtáním v bazénech a blbnutím na tobogánech. ObrazekPo večeři v místní restauraci jsme znovu vystupovali - v tomtéž městě, ale na jiném místě. Vypadalo to, že bude pršet, ale nakonec jsme vše v pohodě zvládli. Hned po vystoupení jsme se přesunuli zpět do Beltinci, kde následovala zábava až do rána. Nejdéle jsme vydrželi samozřejmě my a do postele se většina z nás dostala až kolem třetí hodiny ranní. 

ObrazekTřetí den jsme se sbalili a rozloučili s rodinami. Vyrazili jsme opět do sousedního městečka, kde se konal poslední den festivalu. Po obědě jsme chtěli vyrazit na nákuObrazekpy - poprvé, kdy na ně byl čas, ale hledejte v neděli odpoledne otevřené obchody. Tak jsme se spokojili s cukrárnou, zmrzlinovými poháry, dortíky a koktejly. Asi ve čtyři hodiny proběhl průvod, po kterém jsme měli opět volno asi tak do šesti hodin, kdy jsme se Obrazekkonečně dostali na řadu s naším posledním vystoupením. Po vystoupení jsme se převlékli, sbalili kroje a dorazili na večeři. Poté jsme jen vše naskládali do autobusu, počkali až nám domácí dopečou slibované pamlsky Obrazekna cestu a vyrazili domů. Cesta domů byla snazší, trvala asi 6,5 hodiny a do Svatobořic jsme dorazili něco před třetí hodinou v pondělí ráno.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Weight Readings Explained

(AGrappyPrayemA, 9. 10. 2018 3:08)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/does-mvp-cover-cialis/