Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nejlepší kamarádkaObrazek

Tak tady to je jasné - je to moje mladší ségra Hanička (26.11.1991). Nevím proč, ale je to asi tím, že jsme obě nikdy neměly ve škole bůhví jaké kamarády, a tak jsme vždy držely při sobě - nebo alespoň většinou. Nebo je to třeba tím, že máme na většinu věcí a situací stejný názor nebo že milujeme stejné filmy, herce, písničky nebo tím, že se známe doslova od narození nebo už fakt nevím :-) Vidíte, spojuje nás tolik věcí, že to ani jinak být nemůže, mně to ale neva a jí taky ne. Je pravda, že si občas, jak se říká, vjedeme do vlasů, ale to se celkem rychle urovná a vše je zase OK.

ObrazekNejlepší spolužačka a super kámoška

Opět existuje jednoznačná odpověď - Romča Konečná (nebo jak já jí říkám - Romcé :-)) Je to určitě jediná spolužačka za celých 11 let, co chodím do školy, které si vážím. Nevím, co o ní říct, je to prostě Romča a mám ji ráda takovou, jaká je. Snad pořád stejně skvělá :-)

Nejmilejší mazlíček

Obrazek

V podstatě mám jen jednoho, ale i kdyby jich bylo víc, řekla bych, že je to Ben. Náš tříletý berňák. Je to vážně zlatíčko, které má už dobrých 55 kg, ale pro mě bude pořád "miminko". Ano, občas sice nechce poslechnout, ale bez toho by to nešlo. Jinak je hodný a mám ho moc ráda nejen já, ale celá rodina.

ObrazekNejoblíbenější zpěvák

Ano, ano, tak tady existuje jen jeden jediný - ROBBIE!!! Robbie Williams je pro mě prostě číslo jedna - teda alespoň v této kategorii. Nedá se sice říct, že bych byla fanatická fanynka, ale prostě se mi líbí jeho písničky. Neznám ani jeho celý životopis skrt na skrz, ale něco málo bych věděla. To tady však nehodlám rozebírat a kdo má zájem, ať kukne sem http://zivotopis.osobnosti.cz/robbie-williams.php tam toho najdete opravdu dost. Takže tak.

Nejoblíbenější zpěvačka Obrazek

Hilary Duff - ona je prostě jedinečná. Má super písničky a super filmy. Nějak jsem o ní moc nevěděla. Všimla jsem si jí, až jsem uviděla několik filmů, kde hrála hlavní role, a oblíbila jsem si ji. Pak jsem si našla její profil na www.osobnosti.cz, poslouchala jsem její hity na www.youtube.com a nakonec si sehanala její CD, které teď poslouchám pořád dokola. Taky obdivuji, že jí je teprve dvacet let a už je hodně známá. To se dá vyjádřit jen jedním slovem - SKVĚLÁ.

ObrazekNejoblíbenější film

No, tak tady je to horší. Viděla jsem strašně moc filmů - desítky až stovky. Jednoznačně se nedá říct, který je můj nejoblíbenější. Jak s oblibou říkám, existují smrtelné a nesmrtelné filmy. Mezi smrtelné patří ty, na které se podíváte jednou a už víckrát nepotřebujete. A pak jsou nesmrtelné - ty, které vidíte, pak podruhé, potřetí a pořád dokola. Mohli byste se na ně dívat pořád dokola a kdykoliv. No a tady je několik nesmrtelných: Mission Impossible I,II; Dannyho parťáci 1-3, Rychle a zběsile 1,2; Pan a paní Smithovi, Piráti z Karibiku, Charlieho andílci I,II; Pravá blondýnka I,II; Mizerové I,II; Deník princezny I,II a mnoho dalších, ale bez pochyby je hvězdou mezi nesmrtelnými Pán prstenů (celá trilogie). Tento film je klasika s hvězdným obsazením, skvělými efekty a množstvím zasloužených Oscarů. Je prostě jednička. Teď ale k těmto přibyl ještě jeden suprový film (nebo spíš dva) - High school musical I,II - taková moderní romantická "Pomáda", no prostě ideální babský filmík.

Nejoblíbenější jídloObrazek

Takže pokud nebudu počítat sladkosti typu čokoláda a zmrzlina, bez kterých nevím, co bych dělala, tak mám dost hodně ráda rýži a těstoviny. Nevím proč, ale je to tak. Prostě mně padly do oka nebo spíš v tomto případě do pusy :-) Ale ani pizza není špatná nebo taky dortíčky a různé jiné mňamky. Jinak mám ráda kromě této ne příliš zdravé stravy i ovoce a zeleninu - pochopitelně čerstvou.

Nejoblíbenější knížka

ObrazekTakže, čtení je moje záliba a v životě jsem přečetla celkem dost knížek - troufám si říct. Většina z nich se mi skutečně líbila. Ale jen jedna byla podle mě úplně ta nej... Je jasné, že kdybych sem psala třeba v deseti, tak bych měla jiný názor, ale v současnousti je u mě číslo jedna - Zná ji jako svý boty od Jennifer Weinerové. Tento příběh byl zfilmován v hlavní roli s Cameron Diaz a původně jsem na něj chtěla do kina, ale nevyšlo mi to, a tak jsem si knihu půjčila a byla jsem z ní skutečně nadšená. Nejde o takový ten naivní slaďáček, jak by si někdo mohl myslet, ale o příběh ze života. Kniha a forma, jakou je napsaná, se mi velmi líbila, a proto se nyní snažím sehnat od stejné autorky další tituly.

Nejoblíbenější seriály

U tohoto tématu neexistuje pro mě jednoznačná odpověď. Mezi mé favority patří Čarodějky, McLeodovy dcery, Gilmorova děvčata, Mutant X, NCIS a Útěk z vězení. Spousta lidí - hlavně rodiče - nechápou, jak se můžu dívat na některé seriály i tři krát, ale prostě, když se vám něco moc líbí, tak se na to můžete kukat pořád a pořád. Jo a na jeden bych určitě nechtěla zapomenout a to na The O. C. California (4.série). Je to ta nejlepší řada, jen je škoda, že natáčení bylo předčasně ukončeno :-(